Yep Yeni İO Oyunu – GUNR.İO

İO oyunlarının ne kadar popüler olduğunu biliyoruz. Bu oyunlara oldukça da alıştık hatta. Oyunskor’da da pek çok io oyunu mevcut. Oyunskor’a yeni io oyunları eklendikçe de hepsini tek tek ve ayrıntılı bir şekilde inceleyerek sizleri oyunlara alıştırmaya çalışıyoruz.

İo oyunları kategorimize yeni katılan io oyunu ise Gunr.io’dur. Şimdi ise Gunr.io’nun ayrıntılarını yazalım.

 

(daha&helliip;)

1,542 total views, no views today

Galaksinin Askerleri

Strateji oyunlarını seviyorsanız, Oyunskor’un 3D oyunlar kategorisine yeni eklenen Galaksinin Askerleri oyununu mutlaka denemelisiniz. Bu oyunu oynamak için de bilgisayarınızda Unity 3D Web Player yüklü olması gerektiğini de bilmeniz gerekiyor.

Oyunda iki farklı ırkla oyunu oynayabilirsiniz. Ya uzaylı olacaksınız ya da insan olacaksınız. Hangi ırkla oynamak istediğinizi seçtikten sonra ise sunucuya bağlanarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

(daha&helliip;)

1,294 total views, no views today

2 Teker Severler İçin Bisiklet Oyunları

Bisiklet sürmek, sadece çocukların değil büyüklerin de kendini en iyi hissettiği aktivitelerden birisidir. Biz de oyun sitemiz Oyunskor’da sadece küçükleri değil büyükleri de düşündüğümüzden dolayı sizler için Bisiklet oyunları kategorisini oluşturduk. Bisiklet Oyunları kategorimizde en sevilen ve en çok oynanma oranına sahip ilk 5 oyunu sizler için tanıttık. İşte TOP 5 BİSİKLET OYUNLARI;

 

(daha&helliip;)

1,674 total views, no views today

SLASH.IO ve SPLIX.IO

Artık gözünüzaydın diyebiliriz sanırım. Çok sevilen ve herkes tarafından oynanarak rekorlar kıran io oyunlarına yeni 2 oyun daha eklendi. Io oyunları, online olarak platformlar üzerinde oynanabilen here birinde farklı bir şeyi temsil ettiğimiz oyunlardır. Bakalım yeni io oyunlarımızda neler yapıyoruz ve nasıl oynuyoruz.

Screenshot at Eyl 03 16-05-40 (daha&helliip;)

1,355 total views, no views today