Moda Merkezi

Her gün yeni oyunlar ile güncellenen ve Türkiye’nin en çok tercih edilen oyun sitelerinin başlarında yer alan oyun sitemiz Oyunskor’da, online oyunlar kategorimiz pek çok oyun sizleri bekliyor.

Online oyunlar içerisinde yer alan ve çok sevilen Moda Merkezi oyununun tanıtımını yapacağız.

Moda Merkezi oyununda, ilk olarak oyuna giriş yapmamız gerekiyor. Oyuna dilerseniz kayır olarak giriş yapabilir, dilerseniz de hızlı başlangıç ile direk oyuna giriş yapabilirsiniz. (daha&helliip;)

1,400 total views, no views today

Yep Yeni IO Oyunları Geldii!

Online şekilde çok oyunculu olarak oynanabilen ve kısa sürede çok sevilerek oynanma rekorları kıran io oyunlarına yeni iki oyun eklendi. İşte son çıkan io oyunları;

Wilds.io

Io oyunlarını bilmeyenler için yeniden kısaca oyunların genel oynanışını anlatalım. Io oyunlarının her birinde farklı temalarda platform üzerinde rakiplere karşı mücadele ediyorsunuz. Üstelik online olarak.

Wilds.io oyununda ise, ıssız topraklarda tek başınasınız ve platform üzerindeki düşmanlarınıza karşı mücadele ediyorsunuz. Oyuna isterseniz hesap oluşturarak isterseniz de misafir oyuncu olarak girebilirsiniz. Elinizdeki balta ile düşmanlarınıza karşı kendinizi korumalısınız.

Oyunu mouse ve yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

(daha&helliip;)

1,491 total views, no views today

Klondike The Lost Expedition

Online oyunlar kategorimizde yer alan bu oyunumuz çiftlik kurma temalı bir oyundur. Oyunumuz sitemizdeki kullanıcılar tarafından oldukça sevilerek oynanmaktadır.

Oyunumuzda çiftliğinizi kurmalısınız. Çiftliğinizde tarlalarınıza ekim yapacak ve çiftlik hayvanlarınızı besleyeceksiniz. Bu oyun sizlere bütün çiftçilere sunulan imkanları sunmaktadır. Yani kendinizi tamamen bir çiftçi gibi hissedeceğiniz bir oyun.

Dilerseniz oyunumuzu, oyun ana ekranındayken sayfanın sağ alt tarafındaki butona tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

(daha&helliip;)

1,188 total views, no views today

BOATTLE.IO Nasıl Oynanır ?

BOATTLE.IO NASIL OYNANIR?

IO Oyunları artık gittikçe yaygınlaşmaktadırlar. Öyle ki bu oyunların her hafta farklı versiyonları çıkıyor karşımıza. IO serisinin son çıkan oyunu olan Boattle.io oyununu inceleyeceğiz.

Boattle.io oyununda da diğer io oyunlarında ki gibi online olarak diğer oyuncular ile karşılıklı şekilde oynayacaksınız.

boattle (daha&helliip;)

1,314 total views, no views today

En İyi Sinir Küpü Oyunları

Beceri oyunları kategorimizde yer alan Sinir Küpü serisi en fazla oynanan oyunlarımız arasında bulunmaktadırlar. Sinir Küpü serisinde toplam 5 oyun bulunmaktadır.

Oyundaki amacımız, havada duran panelden inen küplerden oluşan dikdörtgen prizmayı havada asılı duran mekanizmadaki deliğe sokmak olacak. Oyun oldukça zor ve adı gibi gerçekten de sinir edici bir oyun. En zor beceri oyunlarından biri diyebiliriz.

Prizma sürekli aşağı düştüğünden dolayı oyun amacına ulaşmak ne yazık ki kolay olmayacaktır. Oyun da tam olarak yaptım derken ve sevinirken bir anda prizmanın düşüşü ile gerçekten hem hayal kırıklığına uğrayacak hem de sinir olacaksınız.

(daha&helliip;)

1,459 total views, no views today

Temple Run

unnamed (1)Bugün sizlere Imangi Studios tarafından yayınlanan ve 2011 yılındaki çıkışından sonra tüm listeleri alt üst ederek, bugüne kadar en çok indirilen ve en çok oynanan oyunlardan biri haline gelmiş olan Temple Run incelemesini yapacağız.

 

Temple Run sürekli koşmaya dayalı olan bir mobil oyun olarak çıktı karşımıza. İlk olarak Ios versiyonu yayınlanan oyun kısa zamanda çok olumlu tepkiler alınca Android sürümü da yayınlanarak hizmet vermeye başladı. Temple Run hala 7’den 70’e tüm yaş gruplarınca sevilerek oynanan oyunlardan bir tanesi.

Nedir bu Temple Run, onu özel yapan ve bu kadar sevilmesine neden olan ne ve oyunun oynanışı nasıl oluyor. Bu soruların hepsi bu makalemizde.

Temple Run, hem macera hem beceri oyunu olduğundan ve bir sonu olmadığından bu kadar çok sevildi belki de. Ayrıca oyunda sadece koşu yapılmıyor. Farklı karakterler satın alabilir ve onları güçlendirebilirsiniz. Günlük görevler ve ana görevleri tamamlayarak listelerde en iyi sıralamaya girebilirsiniz. Yani Temple Run asla sıkmayan bir oyun. (daha&helliip;)

869 total views, no views today