En Komik 5 Oyun

Oyunskor ailesi olarak onlarca kategoride oyunu sizlerin daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız için sunuyoruz. Büyük, küçük, kız, erkek demeden herkesin kendi zevkine gör oyunları bulabildiği sitemizde komik oyunlar kategorimiz de mevcut. Bugün ki yazımızda da sizlere sitemizde en sevilen ve yüksek popülerliğe sahip olan 5 komik oyunu tanıtacağız. İşte komik oyunlar kategorisinin TOP 5’i;

komk (daha&helliip;)

4,154 total views, 3 views today

TANX.İO VE LİMAX.İO

Online oyunlar arasında hızla yayılan io oyunlarına iki yeni oyun daha eklendi. Bu oyun türleri o kadar sevildi ki çok kısa zaman diliminde hem pek çok çeşidi yayınlanmaya başladı hem de hepsi çok fazla oyunsever tarafından ilgiyle oynanıyor. Şimdi yeni eklenen oyunlarımızı incelemeye başlayabiliriz.

tanxlimxax (daha&helliip;)

1,338 total views, 3 views today

Diep.io & Vanar.io

Çok yaygınlaşan oyun tarzlarımızdan biri olan iki yeni oyun var bugün karşımızda. Bunlar Diep.io ve Vanar.io !

Bu iyi oyunumuzda online olarak diğer oyunculara karşı savaşarak oynadığımız oyunlardan. Şimdi iki oyunun da ayrıntılı bilgilerini vereceğiz.

diep  (daha&helliip;)

1,479 total views, 3 views today

İçinden Çıkamıyacağınız Labirent Oyunları

MACERA DOLU LABİRENT OYUNLARI

Eskilerden beri süregelen ve gerekse çocuklar için çocuk kitaplarında gerekse gazete eklerinde büyükler için bulmaca köşelerinde daima vazgeçilmez yerleri vardır bulmaca oyunlarının. Tabi artık internet üzerinden labirent oyunu oynamak da ayrı bir tat vermektedir ve eğlencenizi iki katına çıkarmaktadır. Labirent oyunlarına kafayı takmış olanlar ise en iyi labirent oyunlarını Oyunskor’da bulabilirler. İşte oyun sitemiz Oyunskor’un en sevilen 4 labirent oyunu;labirent (daha&helliip;)

2,404 total views, 4 views today