En Popüler Araba Yarış Oyunları

EN POPÜLER ARABA YARIŞLARI

Artık araba yarışı oyunları sadece erkekler tarafından değil kızlar tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Sitemizde de yarış oyunları sevilerek oynanmaktadır. Her yaştan oyuncuyu çeken bu oyunlar içinde sitemizde en popüler olanları listeledik.

oldumi (daha&helliip;)

2,347 total views, no views today

Orta Çağ Savaş Oyunları

 

Orta çağ ve strateji oyunları, her platformda en çok oynanan oyunlar arasında bulunmaktadır. Her yaştan oyuncu tarafından sevilen bu oyunların en güzellerini sitemizde bulabilirsiniz. En sevilen oyunlardan yaptığımız derlemeyi sizler ile paylaşacağız.

(daha&helliip;)

2,060 total views, 1 views today

En Sevilen 2 Kişilik Oyunlar

İnternet sitelerinde ki oyunları oynarken en çok üzüldüğünüz nokta iki kişilik oyun imkânı olmaması ise Oyunskor sizlere bunu yapabileceğiniz oyunlar da sunuyor. İki kişinin oynayabildiği oyunlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En sevilen, popüler olan iki kişilik oyunlarımızı tanıtacağız.

(daha&helliip;)

2,165 total views, no views today

Hem Uğraşıp Hem Eğleneceğiniz Beceri Oyunları

AGAR.İO: Sizde beceri oyunlarını oynamaktan hoşlanıyor musunuz ? O halde bu oyuna karşı koyamayacaksınız. Üstelik bu oyunu bir kere oynadıktan sonra bağımlısı da olacaksınız. Tabletinizden, bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, bu oyunu her yerden oynayabilirsiniz. Oyunun amacı ise etrafta bulunan yemleri ve diğer oyuncuların hücrelerini yemektir. Yani oyunda herkes bir hücre, diğer oyuncuları ve yemleri yiyenler ise giderek büyüyorlar. Oyunun 4farklı oyun modundan istediğinize girerek oynayabilirsiniz. Oyuna Facebook üzerinden bağlantı kurularak girildiğinde seviyenizi kaydedebilirsiniz. Tüm dünyanın konuştuğu bu oyunu hala oynamadıysanız mutlaka denemelisiniz. http://www.oyunskor.com/agario.htm

(daha&helliip;)

1,282 total views, 2 views today

Eğlenirken Öğreten En popüler Bilgi Oyunları

Eğlenirken Öğrenmek istiyorsanız, aynı zaman da yarışarak kendinizi de kanıtlama peşindeyseniz bu oyunlarımız tam size göre !

TRİVİA CRACK: Kategoriler halinde yarışabileceğiniz bu oyunda bilginizi sınıyor ve eğleniyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncularla da yarışma imkanı sunan bu oyunu oynarken kendinizi kaptırabilirsiniz. Bağımlılık yaratıcı bu oyun, son zamanların en popüler oyunlarından biri. Bu oyunda sadece bilmek değil, zaman da önemli. Hem rakibinizle hem de zamanla yarıştığınız bu bilgi oyununda ne kadar hızlı cevap verirseniz o kadar çok puan kazanabilirsiniz. Böylece sıralamalarda en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz.

http://www.oyunskor.com/triviacrack.htm

(daha&helliip;)

1,028 total views, 2 views today