2 Teker Severler İçin Bisiklet Oyunları

Bisiklet sürmek, sadece çocukların değil büyüklerin de kendini en iyi hissettiği aktivitelerden birisidir. Biz de oyun sitemiz Oyunskor’da sadece küçükleri değil büyükleri de düşündüğümüzden dolayı sizler için Bisiklet oyunları kategorisini oluşturduk. Bisiklet Oyunları kategorimizde en sevilen ve en çok oynanma oranına sahip ilk 5 oyunu sizler için tanıttık. İşte TOP 5 BİSİKLET OYUNLARI;

 

BMX Mania

Bisikletle akrobatik hareketler yapmak hem çok enteresan hem de aksiyon dolu olabiliyor. Bu oyunumuzda da bisikletiniz ile rampalardan atlayarak bütün yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak bisikletinizi yönlendirecek ve X,C tuşları ile de havada iken akrobatik hareketler sergileyebilirsiniz.

Süper Dağ Bisikleti

Engebeli yollarda bisiklet sürmek oldukça zor. Bu oyunda hem dağ yolunda bisiklet sürecek hem de sürdüğümüz yoldaki yıldızları toplayacağız. En hızlı şekilde de bitiş çizgisine gitmelisiniz. Hızınızı yavaşlatmamak için ani dönüşler yaparak yoldaki çukurlardan kurtulabilirsiniz.

Özgür Bisikletçi

Akrobatik bir bisiklet gösterisi sergilemeye hazır olun. Oyunumuz da kullanacağınız bisikleti seçerek bu eğlenceli parkurda süre bitmeden en fazla puanı toplamaya çalışmalısınız. Bunu yön tuşları ile bisikleti kontrol ederek ve rampalardan yukarı fırladığınızda X tuşuna basarak gösterileriniz ile yapabilirsiniz.

 

Gazeteci Vahşi Çocuk

Gazete dağıtan vahşi çocuğu yönlendirmemiz gerekiyor. Bu çocuk bir yandan gazete dağıtarak iyilik yapıyor fakat bir yandan da camı çerçeveyi indiriyor. Biz de haylazlığın dibine vurmalı ve W,A,S,D tuşları ile yönlendirmeliyiz. Mouse ile de gazeteleri fırlatacaksınız. Ayrıca kazandığınız paralar ile bisikletinizi de geliştirebilirsiniz.

1,583 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın